top of page
Kitap Okuma Atölyesi (1)
Kitap Okuma Atölyesi (1)

05 Eki Sal

|

Zoom

Kitap Okuma Atölyesi (1)

“Bir insanın asıl kimliği insanlıktır.” diyebilecek kadar gerçekçi, “kafamın içindeki dünya ile dışındaki arasında bir fark göremiyorum…” diyebilecek kadar düşle gerçeği iç içe yaşayan bir roman üzerinden yolculuğu çıkıyoruz

Tarih ve Yer

05 Eki 2021 21:00

Zoom

Katılımcılar

İçerik

Kitap Okuma Atölyesi - Puslu Kıtalar Atlası

“Bir insanın asıl kimliği insanlıktır.” diyebilecek kadar gerçekçi, “kafamın içindeki dünya ile dışındaki arasında bir fark göremiyorum…” diyebilecek kadar düşle gerçeği iç içe yaşayan post-modern bir yazarın post-modern bir romanıdır.

İhsan Oktay Anar için Türkiye’nin Tolkien’i diyenler haksız sayılmazlar. Anar için okuyucusunu “bir yolculuğa çıkarıyor” demek neredeyse anlamsızdır, Anar bizi yolculuğa çıkarmakla kalmaz, bizi yolculuğun kendisi haline getirir. Düş, gerçekle karışır, düş düşle yarışır, gerçek düşe düş gerçeğe dönüşür. Anar’ın felsefeci kimliği romanın her satırında kendini hissettirir. Ama ne felsefe. İnsanı kendinden alan, yolun da, yolcunun da, yolculuğun da aslında bir ve aynı olduğunu,gerçeğin düş, düşün gerçek olduğunu yüzümüze tokat gibi çarpan olağanüstü bir felsefedir.

İçinde yaşadığımız dünyaya bambaşka açılardan bakmaya davet ediyoruz sizi.

Atölye Lideri: Sinan Pekşen

Eğitim Detayları

Değişim Ustaları zoom hesabı üzerinden gerçekleştirdiğimiz canlı eğitimler için kaydınızı yaptıktan sonra, giriş yapacağınız linki ve canlı eğitim için ihtiyacınız olan bilgileri, etkinlikten en geç 3 saat önce e-posta adresinize göndereceğiz.

Sorularınız için nazkaya@degisimustalari.com adresine e-posta gönderebilir, 0534 666 70 99 numaralı WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Biletler

  • Kitap Okuma Atölyesi

    ₺1,00
    +₺0,03 service fee
    Satış bitti

Toplam

₺0,00

Etkinliği Paylaş

bottom of page